Zobacz, co dla Ciebie zrobimy

zupełnie za darmo, nie licząc Twojego zaangażowania

jeśli zdecydujesz się na współpracę

Stworzymy Ci stronę internetową
z własnym logo

Otrzymujesz od nas własną, dopasowaną do Ciebie i Twoich odbiorców stronę internetową, która umożliwiać Ci będzie sprzedaż prowadzenia dietetyczno-treningowego online. Otrzymasz profesjonalne logo, które wspólnie omówimy. Grafik przygotuje całą szatę graficzną Twojej strony dopasowaną do Twojego stylu. Wszelkie zdjęcia, których użyjemy będą profesjonalnie obrobione, aby prezentowały wysoką jakość.

strony internetowe dla fitness influencerów

Zbudujemy dla Ciebie system do obsługi wszystkich zamówień

Wszystkie zamówienia będą obsługiwane automatycznie, bez jakiejkolwiek Twojej ingerencji. Klient kupuje prowadzenie żywieniowe i w przeciągu 5 dni otrzyma spersonalizowany plan żywieniowy i treningowy opracowany przez dyplomowanego dietetyka oraz pełne jego wsparcie mailowe i telefoniczne przez cały okres prowadzenia, aż do osiągnięcia metamorfozy.

Otrzymasz osobisty zespół dietetyków, trenerów, specjalistów od marketingu, informatyków oraz montażystów wideo

Nad opieką podopiecznych, którzy zgłoszą się do Twojego projektu będzie czuwał team dietetyków klinicznych i certyfikowanych trenerów, którzy zostaną wyselekcjonowani pod problemy Twoich odbiorców. Z kolei nad rozwojem całego projektu zadba dział marketingu, IT, prawny oraz dział księgowości.

influencer zespol specjalistow

Zadbamy o elementy prawne, a Twój dział IT będzie czuwał nad bezpieczeństwem

Przygotujemy odpowiednie dokumenty, takie jak RODO, politykę prywatności oraz regulaminy na Twoją stronę internetową. Klienci, którzy dołączą do projektu, będą mogli płacić w wygodnych ratach. Wystarczy, że podepnę kartę, a system automatycznie pobierze odpowiednią kwotę.

Przygotujemy za Ciebie kampanię reklamową, która wygeneruje o wiele wyższą sprzedaż

Całą kampanię reklamową przygotowujemy za Ciebie. Składa się na to kilka elementów:

Przygotujemy i wdrożymy za Ciebie wysoko konwertującą strategię reklamową Facebook Ads/Instagram Ads

Nasz ekspert opracuje za Ciebie całą strategię i strukturę kampanii reklamowej. Dzięki naszym narzędziom konwersja na Twojej stronie internetowej zdecydowanie wzrośnie. Wybierzemy za Ciebie odpowiednie słowa kluczowe oraz grupy odbiorców. Dzięki czemu będziesz miała pewność, że reklama trafia do odpowiednich osób.

Zadbamy o rozwój Twoich kanałów
social media

Otrzymasz od nas kompleksowe wsparcie marketingowe. Dzięki czemu wdrożysz najskuteczniejsze działania, które spowodują zwiększenie Twoich zasięgów o prawie 63%.

influencer social media marketing

Gotowy, aby stworzyć własny projekt?

Zacznijmy od niezobowiązującej rozmowy, podczas której będziemy mogli porozmawiać na temat Twojego własnego projektu. Możesz przygotować pytania, jeżeli jakieś masz i kliknąć wybrać odpowiedni termin w kalendarzu poniżej, aby umówić na rozmowę.

Fitelite - Agencja Influencerów - logo

Jesteśmy by zapewnić Ci
nieograniczony rozwój i możliwości!